31.V - 1.VI 2008 - komentarze, opisy, fotki
SPORT

Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 291

PostWysłany: Śro 18:41, 28 Maj 2008    Temat postu: 31.V - 1.VI 2008 - komentarze, opisy, fotki

PostWysłany: Nie 12:46, 01 Cze 2008    Temat postu:

Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 31.05.2008(sobota)

Na wstępie muszę podkreślić że załatwianie transportu na ten mecz wiązało się z wielkimi nerwami. Transport mieliśmy już zaklepany od kilku tygodni, a w ostatnich dniach odmówiła nam go policja, nastepnie kolejny już pewny transport został odwołany po wydarzeniu które miało miejsce w środe w nocy. Byliśmy zmuszeni do wynajęcia transportu dzień przed meczem co graniczyło z cudem. Jednak się udało! Na mecz wyruszamy 4 busami i 14 autami (158 głow w tym 4 chłpaków z Nafty - dziękówka!). Niestety z powodu braku miejsca ok. 20 osób musiało zostać w Krośnie. Na meczu doping bardzo dobry ( w asyscie bębna) ciągnięty przez całe spotkanie. Kibice gospodarzy trochę ultrasują, a co do ich liczby niech określą się sami i podziękowanie dla nich za miły gest na początku meczu - przyniesienie wody

dulekjks

Dołączył: 14 Gru 2005
Posty: 76

Skąd: ŚWIRLANDIA

PostWysłany: Wto 8:03, 03 Cze 2008    Temat postu:

Pogoń Leżajsk - JKS Jarosław
Nas na tym wyjezdzie ok. 70 osob niestety zostajemy zawroceni ze stacji w Lezajsku, powod remont stadionu Sad

-KRS_1945-
Junior młodszy

Posty: 30

PostWysłany: Wto 18:37, 03 Cze 2008    Temat postu:

ORZEŁ PRZEWORSK – Karpaty Krosno 31.05.08

Na ostatnim meczu na własnym stadionie w IV lidze na trybunie melduje się 130 osób + 10 osób z Jasła za co wielkie dzięki. Od początku spotkania jedziemy z dobrym głośnym dopingiem. Z ultras w pierwszej połowie prezentujemy kartony ułożone w biało-czerwono-białe pasy. W drugiej połowie na trybunie rozwinięte zostają foliowe pasy z napisem ORŁOWCY a na płocie rozwieszony zostaje napis Z KRWI I KOŚCI. Wszystko to w asyście strobo i wulkanów.
Kolejnym punktem oprawy były kartony połączone z flagami na kij oraz świecami dymnymi.
Po końcowym gwizdku razem z piłkarzami świętujemy awans na murawie stadionu.
Gości jak sami się określili 158 osób.
Fotki wkrótce

III LIGA III LIGA ORZEŁEK!

Ostatnio zmieniony przez -KRS_1945- dnia Wto 18:54, 03 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nico
Trener

Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 215

Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 22:10, 03 Cze 2008    Temat postu:

Nas na Derbach Rzeszowa 1500 ( ostatnie bilety z puli 1200 szt. jakie dostaliśmy rozeszły sie zaraz na początku zbiórki!! Potem dzwonimy do prezesa Sovii i Stowarzyszenia o możliwość dostania kolejnych biletów gdyż grupa ok 300 osób wciąż pozostaje bez wejściówek.Słyszymy odp ze pod brama będą przygotowane bilety dla nas do kupienia.Tam też część dokupuje bilety a bardzo duża liczba osób wbija sie przez płot ,część wchodzi na nieprzedarte bilety)Z nami tego dnia są układowicze :Radomiak (57) i Igloopol (40).Trzeba przyznać ze wejście na stadion podobnie jak w pucharowych derbach przebiegło szybko i sprawnie. Na meczu grupa ''EUG'' prezentuje kilka opraw, prowadzimy tez dobry doping.Standardowo dużo bluzg z obu stron.W drugiej połowie mecz zostaje przerwany na kilka minut ochrona została obrzucana petardami hukowymi(odpowiadają gazem) a delegat grozi przedwczesnym zakonczeniem meczu.