Trener

Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 203

Skąd: Przemyśl / <C>arlow

PostWysłany: Nie 14:52, 05 Lis 2006    Temat postu: 4-5 XI opisy, zdjęcia i komentarze

Stal II Sanok - CZARNI JASŁO
Z Jasla w wesolym autokarze wyjechalo 58 osob (w tym 2 osoby Sandecja i 4 laseczki).
W drodze do Sanoka dostalismy telefon ze mecz ze wzgledu na obfite opady sniegu zostal odwolany a ze akurat bylismy przed Krosnem i nie mielismy balastu w postaci psow postanawiamy zagladnac pod stadion Karpat (grali o 11). W drodze na stadion 2 Krosniakow na nasz widok w szybkim tempie ulatnia sie na bezpieczna odleglosc dla nich. Pod stadionem praktycznie nie ma nikogo podejrzanego (jeden na nasz widok ewakuowal sie na stadion przez ogrodzenie spadl na ziemie i zlamal sobie noge). W tym czasie ochroniarze zamkneli brame i nie udalo nam sie wbic na stadion. Miejscowi na propozycje wyjscia przed kasy nie reaguja stoja i tylko dziwnie sie patrza. Nie chcamy sobie robic przypalu (zaczely zjezdzac sie pieski) wracamy w strone autokaru gdzie stoimy ok.15 minut dzwoniac miedzy czasie do jednego z miejscowych zeby wystawili jakis sklad do rownej walki (my sie dostosujemy co do liczby). Nasz rozmowca szybko rozlaczyl rozmowe a dodzwonienie sie w pozniejszym czasie nie powiodlo sie. Oczywiscie jak juz bylo po wszsytkim pieski zaczely robic problemy. Ostatecznie wyladowalismy na komendzie w Jasle gdzie Krosnienskie burki nagraly sobie dane kazdego z autokaru i puscili nas do domu.
Podsumowujac wyjazd pomimo odwolanego meczu bardzo fajny. Karpaciaki po raz kolejny (tym razem w Krosnie) nie przejawiali checi do starcia ograniczaja sie do patrzenia na nas z bezpiecznej odleglosci.
W planie mielismy jeszcze wyjazd do Przeworska na Orzel - Stal Mielec ale tam tez mecz zostal odwolany.

Ostatnio zmieniony przez N_ dnia Nie 19:54, 05 Lis 2006, w całości zmieniany 1 raz
bajczy
Senior

Dołączył: 12 Gru 2005
Posty: 107

Skąd: Radymno

PostWysłany: Nie 19:53, 05 Lis 2006    Temat postu:

Ostatni mecz w tej rundzie. Pogoda do dupy. Ale udaje sie utworzyc młyn, ok. 30 osób Smile Goście choć ponoć posiadają kibiców, nie odwiedzaja nas... Prowadzimy doping przez cały mecz z przerwami, za co piłkarze nie zostają dłuzni i wygrywają z wyzej notowanym rywalem Smile

(04.11.06r)
STAL STALOWA WOLA - Unia Janikowo 2:1 (0:1)

Gości z Janikowa około 40. Nas na krytej ok. 100. Prowadzimy przez cały mecz zajebisty doping. Po pierwszej połowie Unia przychodzi do nas pod krytą ze względu na zajebiście mocno padający śnieg. Nasz doping można powiedzieć najlepszy w sezonie!. Widać że mimo padającego śniegu przed meczem jak i w trakcie nie zniechęciła Nas a wręcz przeciwnie!. Mimo mrozu na sektorze była tak wysoka temperatura że kibice opuszczali stadion w pocie czoła. Cieszy zwycięstwo Stalówki.
Ponadto także w sobote 18 Stalowców wspomaga braci z Częstochowy w wyjazdowym meczu z Jastrzębiem, który na złe warunki atmosferyczne się nie dobył.