PostWysłany: Sob 23:01, 07 Lip 2007    Temat postu:

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 23

PostWysłany: Wto 13:00, 10 Lip 2007    Temat postu:

Bizon Medyka 5-0 Motor Grochowce 40-45 osob

Jak zawsze zbieramy sie pod pałacykiem. ok 14 wychodzimy w sile 30 szali. Po wejsciu na stadion i zajeciu sektora rozwieszamy fany i dołanczają do nas osoby ktore nie byly na zbiórce-stoimy w ok40-45 typa. Razem z gwizdkiem rzucamy duza ilość konetti i serpentyn. W 10 min meczu podnosimy transparent na folii ''WIOSNA 07'' ktore podswietlamy racami. W 35 minucie robimy kartoniade w barwach i do okoła rozstawiamy strobo do konca połowy prowadzimy dość głośny doping. Wraz z gwizdkiem rozpoczynającym drugą czesc meczu rzucamy ogromną ilość konfetti i serpentyn tym razem rozpalając wulkany. To tyle naszego ultrasu na spotkaniu inaugurującym runde wiosenna. Mecz wygrywamy duża przewagą aż 5:0. Miejmy nadzieje że to bedzie obiecujaca runda.

(wo)

Godzine przed meczem zbieramy sie koło ,,Sama". O 15,30 wychodzimy ze śpiewem w sile ok.40 osob. Na stadionie jesteśmy 15-20minut przed meczem!Z pierwszym gwizdkiem meczu rzucamy serpentyny oraz konfetti, odpalamy race. ok 25 minut podnosimy napis ze steropianu FANATYCY oraz podswitlamy flage i rozpalamy race. Pod koniec robimy baloniade. Po przwerwie rozwieszamy transparent ZYCIE PISZE ROZNE SCENARIUSZ - MY ROBIMY TO SAMI odpalamy race i fleshe oraz robimy kartoniade. Na tym konczy sie nasze ultrasowanie. ok 80 minuty Czarni spiewaja : ....Czuwaj stara kur.. jest!!... poczym wybiegaja wszysci kibice Czuwaju oraz My ok.polowa mlynu!Czarni pala wrotki ,ale mobilizuja sie i dochodzi do starcie.Do starcia dochodzi pod brama, poleciały w nas kamyki. Z trybun wybiegaja piknikowcy z Medyki jak i z Bolestraszyc. Ktoś krzyczy : ,,łapać ich do szatni i policji oddamy" za czym biegnie w nasza strone ok.30-40 osob chcac nas łapać, znów dochodzi do starcia,lecz w strone stadionu jedzie psiarnia i urywamy sie do pobliskiego parku. Po chwili zajeżdza Przemyska policja ( 4 busy + 2 osobówki). Na Medyce zaczynają sie pościgi, lecz nikogo nie złapali!!! Kibicom CZUWAJ-u serdecznie dziękujemy za przybycie na mecz.! Pozdrawiam

Korona Trójczyce 1-2 Bizon Medyka 5 osob

Bizon Medyka 5-1 Cresovia Kalników 30 osob

2 Flagi na płocie, doping z przerwami.!!

Wiar Krówniki 5-2 Bizon Medyka 10 osob

Grom Wyszatyce 2-0 Czarni Bolestraszyce

Gościnnie jestesmy w 6 osob, przed meczem melanż. Dzięki za Gościne Wink

Bizon Medyka 0-3 San Ostrów 20 osob

Bez dopingu i flag!!! Spokojnie siedziemy w grupie na swoim miejscu!!!

Granica Stubno 2-1 Bizon Medyka 10 osob

Sobota-Nie organizujemy wyjazdu z powodu braku chętnych..Duzo osob musiało zostac w Medyce...

Bizon Medyka 1-3 Grom Wyszatyce

DO Medyki przyjeżdza ok. 25 kibiców z Wyszatyc, stoimy razem .Nas też ok.25 osob. Przez większosc meczu melanz, dopingu nie zabrakło!!Na płocie 1 flaga Gromu, my bez flag!!!

Leśnik Bircza 2-2 Bizon Medyka 0 osob

Bizon Medyka 0-0 Fort Jaksmanice 40 osob+6 kibiców Gromu

Na płocie 1 flaga Gromu + 6 naszych (Barwówka,Bizon Medyka, LKS, 2 machajki, ULTRAS) Doping przez cały mecz, odpuszczamy pod koniec, na boisko leci pare kamieni!!!

Czuwaj-Polonia (PP) - 7 osób,

"Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Kolejarz gra..."

JaroMKS
Trampkarz

Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 8

PostWysłany: Sob 21:25, 21 Lip 2007    Temat postu:

Wiecej informacji na temat poszczególnych ekip na Forum Kibiców "A" Klasy Grupy Przemyskiej:

kibiceklasya.fora.pl

a1938JKS

Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 73

PostWysłany: Nie 21:36, 22 Lip 2007    Temat postu:

Jest jakas druzyna ktora ma ekipe w A klasie Jarosław ??

krb
Trampkarz

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 9

PostWysłany: Nie 22:57, 22 Lip 2007    Temat postu:

Widziałem kiedyś fotke chyba z meczu Iskra Cieszacin - Płomień Morawsko to Morawsko miało flage taką zwykłą Polski z napisem Morawsko ale dopingu jeszcze nie słyszałem na żadnym meczu

Bizon Medyka 0-1 Wiar Krówniki

Na pierwszym meczu u siebie w rundzie dopingujemy nasz zespoł w ok. 25-30 osob!

Czarni Bolestraszyce 2-1 Bizon Medyka

Z pewnych powodów wyjazd do Bolestraszyc zostaje odwołany, i udajemy sie tylko w 4 osoby.Spokój cały mecz!

Bizon Medyka 2-0 Cresovia Kalników

Nas na meczu jakies 15-20 osob ,prowadzimy sporadyczny doping i jedna flaga na płocie! Testujemy tez nowo nabyty bęben.

Pogoń Małkowice 2-0 Bizon Medyka

Nas na meczu 11 osob, bez dopingu. Gospodarze w młynie 20 osob, sam dzieci z szalikami, coś tam spiewali! Po meczu jedziemy 1 samochodem do Tuczemp wspierać Czuwaj.

Bizon Medyka 1-0 Granica Stubno

Nas w młynie ok.25 głów - chciał bym dodac ze w tamtym sezonie młyn liczył ze Stubnem prawie 80 głów
Gości : 0

Przy pierwszym gwizdku leci 25 serpentyn i podswietlamy folie (15 strobo)na której jest napis MEDYCKA PATOLOGIA, po pierwszej brace z karnego leci confeti.Doping do konca pierwszej połowy nawet dobry.Na poczatku drugiej połowy leci znów 25 serpentyn, konfetii, sektorówka idzie w góre i pali się 6 rac. Do konca meczu doping z małymi przerwami. Piłkarze wygrywają 1:0

Leśnik Bircza 2-3 Bizon Medyka

Na meczu od nas 10 kibiców.

Bizon Medyka 0-0 PKS UNUM Babice

Stoimy w ok.20 osob,bez flag. Od czasu do czasu coś krzykniemy!

Wiar Huwniki 1-0 Bizon Medyka

5 osob obecnych na meczu w Huwnikach

Bizon Medyka 2-1 ULKS Hermanowice

Gramy z Liderem, nic nie organizujemy. Siedzimy w grupie ok.10 osob, bez dopingu ani flag!

Grom Wyszatyce 2-1 Bizon Medyka

Nas na meczu 10 osob (5koło budki Gości - 5 po drugiej stronie)
W 2połowie druga strona zaczyna spiewać
Melanz przez cały mecz!

Bizon Medyka 5-1 Fort Jaksmanice

W pierwszej połowie spiewamy na swoim sektorze w ok.15 osob , w przerwie przenosimy się na drugą strone do starszej ekipy. Prowadzimy z nimi melanż i dopingujemy zespoł w ok.25 osob!

LKS Nakło 2-2 Bizon Medyka

Udajemy się 4 autami. Na stadionie dochodzi jeszcze pare osob, razem w młynie ok.25 osob, wywieszamy 3 flagi.Na poczatek meczu żucamy 25 serpentyn i to samo robimy na gwizdek rozpoczynający drugą połowy. Doping przez 80% meczu!

KS Czuwaj POSiR Przemyśl - KS SPR Końskie -10 osob

PS: W czasie rundy robimy 15szt koszulek, 50szt breloczków, i 4 rodzaje vlepek (2000szt)!

Radek
Trampkarz

Posty: 17

PostWysłany: Nie 20:18, 13 Kwi 2008    Temat postu:

Bizon Medyka - CZARNI BOLESTRASZYCE

Po meczu kibice Bizonu zbierają się w około 25 osób i czekają na naszych kibiców, którzy na ten wyjazd wybrali się w liczbie około 20 głów. Gdy jedno nasze auto odjeżdża w stronę Bolestraszyc dostaje "kopy", więc kierowca wysiada i zaczyna się zadyma. Należy zaznaczyć, że na początku od nas bije się 13 osób (liczonych), później dołączają kolejne osoby. Bizonu około 25 osób jak już wspomniałem. Bez apelacyjnie STARCIE DLA NAS! Kilku zostaje znokautowanych, reszta ucieka w las... Dodam, że od nas też typ leżał na glebie. Po całej akcji, Bizon znów się zbiera tylko, że już ze sprzętem (kamienie i butelki). Jedna butelka leci znów na nasze auto i akcja toczy się dalej. Drugi raz STARCIE DLA NAS! Dodam, że byli na swoim podwórku i dostali w jeden dzień dwa razy...