Kibice z małych miejscowości Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Trener

Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 240

Skąd: D Ę B I C A

PostWysłany: Pon 12:54, 08 Maj 2006    Temat postu: Kibice z małych miejscowości

Jesteś kibicem klubu z małej miejscowości lub wioski, chciałbyś go przedstawić i coś napisac o nim. To jest temat dla ciebie. Wklejajcie tutaj infa waszych ekip oraz fotki.
PS. Jak pisałem, temat powołałem dla róznych wiejskich klubów i LZSów którzy posiadają kibiców, a chcieliby się zaprezentować.

Unitedfan
Admin napinacz ;-)

Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 339

Skąd: Przeworsk

PostWysłany: Pią 1:36, 12 Maj 2006    Temat postu:

Pozwole sobie wkleić fotki Sokoła Sieniawa ktory działa takze jako FC Orła. Na wazniejszych meczach u siebie dopingują i ultrasują.

FANATIC
Junior starszy

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 86

Pomógł: 3 razy

PostWysłany: Śro 21:07, 17 Maj 2006    Temat postu:

Ja osobiscie uwazam ze taki temeat jest ciekawy!! A takim przykladem jest klub Chemik Kędzieryn ktory od nowego sezonu bedzie grl w klsie "C". A jest to klub ktory wspomaga swoja zgode(GKS Jastrzebie) w ok. 150!!!, co mówi samo za siebie!!!

Zdrój Horyniec:
Mała miejscowośc 5000 mieszkanców mlyn do 60 osob troche amatroscy kibice młyn na na kazdych meczach okręgówki i na wazniesjzych w A Klasie czyli z Czarnymi Oleszyce.

[/i]

Trener

Posty: 240

PostWysłany: Wto 20:28, 13 Cze 2006    Temat postu:

FANATIC napisał:

Ja tak samo twierdze- stąd go założyłem Cool .
Jednak mi chodzi o małe miejscowości i wioski które mają kibiców. Natomiast Kędzierzyn - Koźle ma grubo ponad 50 tyś mieszkanców, więc coś ci sie pomyliło Smile Bo to że akurat grali w tak niskiej klasie rozgrywek nic nie znaczy. Tak samo Piast Gliwice który (po rozwiązniu klubu) grał w "A" klasie...

FANATIC

Posty: 86

PostWysłany: Śro 0:12, 14 Cze 2006    Temat postu:

_GOTYK JOCKER_ napisał:

Oni nie grali w klasie "C" oni dopiero beda grac w tej lidze, a narazie ten klub nie istnieje sa tylko kibice. A zdecydowana wiekszosc mieszkancow ma gdzies Chemika bo chodza na Mostostal w siatke:( Wiem ze te 65tys mieszkancow mowi samo za siebie ale zasluguja na uwage Cool

BIZON MEDYKA

BIZON- Wiar Krówniki 1.X.2006: Młyn ok 30 osob (2 flagi na płocie) doping dobry jak na tak ilosci osob Exclamation

BIZON- Granica Stubno 15.X.2006:
Info kibiców Bizonu:
Zbieramy sie o 14:00 pod palacykiem... 15:10 wychodzimy na stadion w ok 50 typa.. Przez cala droge prowadzimy doping. Po wejsciu na stadion zajmujemy sektor i dolancza do nas ok 15-20 osob ktorych nie bylo na zbiorce. Stoimy w ok 70 osób. Na sam poczatek rozpalamy swiece dymne i rzucamy serpentyny Smile Mecz sie troche opoznilW ok 20 minucie meczu zapalamy strobo ktore podswietla napis na folii ''POWRACAMY'' do konca polowy prowadzimy głośny doping. W przerwie meczu śpiewamy 100lat jednemu z kibicow ktory obchodzil swoje urodziny pozdro K. Tuz przy gwizdku rozpoczynajcacym druga polowe rozpalamy 2x ognie bengalskie 4x flary 2x swiece dymne i podnosimy litery ze styropianu ''BIZON MEDYKA'' ktore daly super efekt i to na tyle ultrasu na tym szlagierowym meczu. Spodziewalismy sie przyjazdu kibiców ze Stubna ale ich nie ujzelismy.

Jak na klase A chyba dali rade!

Grom Wyszatyce- BIZON 22.X.2006- Na ten mecz wybieraja sie w 10 osób z 1 flaga (flaga nie zostaje wywieszona bo nie było gdzie Rolling Eyes ) Dopnig prowadzony przez wiekszość meczu Exclamation

BIZON- Leśnik Bircza 29.X.2006- 40-45 osób Doping bez wiekszych przerw! Nie wywieszamy zadnej flagi z pewnych powodów.Po meczu dziekujemy zawodnikom za piekny mecz (7:0) a zawodnicy dziękuja nam za dobry doping!

Fort Jaksmanice - BIZON 11.XI.06- DERBY NASZEJ GMINY . Na ten wyjazdowy mecz organizujemy busa. W Busie jedzie 25 osób(sama młodziez)+2 samochody.W Jaksmanicach wysiedamy sporo przed stadionem z pewnych powodów. Cała droge idziemy ze śpiewem, Na Stadion dochodzimy 15 minut przed meczem!! Zajmujemy sektor i czekamy na 1 gwizdek!!Równo z gwizdkiem rzucamy 30 serpentyn,confetii oraz rozpalamy saletra !! W 5 minucie meczu na stadion przychodzi ekipa z Jaksmanic w sile 20 typów.Pod koniec pierwszysch 45 minut zaczynaja sie bluzgi z dwóch stron! W drugiej połowie dochodzi do spięcia dwóch ekip,i my wygrywamy!!Do konca meczu zostało 15 minut my sie zmywamy z pewnych względów a nasi piłkarze zaczynaja strzelanine na bramke gospodarzy.Bizon wygrywa 4:0.

Pozdrawaim

(B)iZoN

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 23

PostWysłany: Nie 23:13, 12 Lis 2006    Temat postu:

Widze ze o nas juz napisał Ziomek z Czuwaju Wink!!
pOzD

golbalux1
Trampkarz

Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pią 23:48, 23 Lut 2007    Temat postu:

Owszem Sokół Sieniawa czasami może się pochwalić oprawą na meczach! Znani są takze ci kibice z pewnych wybrykow huliganskich!